Předseda naší komunity

Slondi
nováčik
Příspěvky: 22
Registrován: 02 lis 2017, 22:07

Předseda naší komunity

Příspěvekod Slondi » 04 črc 2018, 15:03

Přátelé, spoluhráči, Davide,
Myslím, že nastal čas, kdy by se naše komunita mohla někam posunout. Včera a dnes jsem o tom přemýšlel a napadla mě podle mě zajímavá myšlenka. Budu rád za jakoukoliv odezvu a uvidíme nakonec, jestli se myšlenky chytnete i vy ostatní a nebo upadne v zapomnění.
Spočívá to v tom, jak už název napovídá, abychom mezi sebou zvolili někoho jako předsedu naší komunity, ten by byl zodpovědný za organizaci turnajů, spravování skupin a chatů. Samozřejmě, by mohl své povinnosti delegovat na ostatní, když by chtěl, ale zodpovědnost by byla pouze na něm.

Volbu bych si představoval následovně. Nejdříve je potřeba prodiskutovat jestli se vám ostatním tento nápad líbí. Pokud to bude mít kladnou odezvu. Vypsal bych týden na kandidatury, kdy zúčastnit se může kdokoliv z CZ/SK komunity. Další týden by se volilo. Při účasti více jak dvou kandidátů. By bylo nejdříve první kolo ze kterého by postoupili dva nejlepší do druhého kola... Vítěz by se pak stal předsedou cca na 4 měsíce.

První předseda by mohl vstoupit do funkce po ukončení 2vs2 turnaje.

Uživatelský avatar
Novota12
amatér
Příspěvky: 53
Registrován: 14 črc 2016, 20:27
Bydliště: Horní Tošanovice

Re: Předseda naší komunity

Příspěvekod Novota12 » 05 črc 2018, 19:36

KANDIDUJUUUUU !! Novota na hrad!

Uživatelský avatar
Daron
profesionál
Příspěvky: 118
Registrován: 27 kvě 2016, 20:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Předseda naší komunity

Příspěvekod Daron » 06 črc 2018, 13:13

Čau lamy.
Zvolte ma za diktátora a zakážem všetky drafty a losovačky.
Zavediem nový turnajový formát, ktorý sa dohrá za týždeň, max. dva týždne.
Jeden turnaj by mohol byť 3vs3, ďalší 4vs4, 2vs2, 1vs1, SKvsCZ ...
Budem ukladať všetky štatistiky hráčov a tímov s možnosťou sledovať all-time štatistiky.


Zpět na “Návrhy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů