Anketa nový trenér

Koho chcete za trenéra?

Anketa končí za 17 pro 2016, 21:24

Majty
1
14%
Nuny
0
Žádná hlasování
Palmi
3
43%
Koza
1
14%
Dominik
0
Žádná hlasování
McMorloy
0
Žádná hlasování
Titan
0
Žádná hlasování
BejcekCZ
0
Žádná hlasování
Liam
1
14%
JanicQa
1
14%
 
Celkem hlasů: 7

Polansky
amatér
Příspěvky: 69
Registrován: 27 kvě 2016, 21:57

Anketa nový trenér

Příspěvekod Polansky » 12 pro 2016, 21:24

Jelikož je tady zmatek v domlouvání zápasů i v tom kdo je vlastně trenér,tak zde dávám anketu kde si mohou Češi vybrat svého kapitána,ten kdo bude mít nejvíc hlasů ,ten se stane kapitánem a druhý se třetím s nejvíce hlasy pak asistenti.Pokud vám v anketě chybí nějaké jméno můžete napsat.

Polansky
amatér
Příspěvky: 69
Registrován: 27 kvě 2016, 21:57

Re: Anketa nový trenér

Příspěvekod Polansky » 12 pro 2016, 21:43

Bejcek dává hlas Palmimu.

Polansky
amatér
Příspěvky: 69
Registrován: 27 kvě 2016, 21:57

Re: Anketa nový trenér

Příspěvekod Polansky » 14 pro 2016, 20:04

Merdar dává hlas Kozovi

Polansky
amatér
Příspěvky: 69
Registrován: 27 kvě 2016, 21:57

Re: Anketa nový trenér

Příspěvekod Polansky » 14 pro 2016, 20:10

Dominik dává hlas Palmimu

P.Koza
nováčik
Příspěvky: 17
Registrován: 11 zář 2016, 15:27

Re: Anketa nový trenér

Příspěvekod P.Koza » 15 pro 2016, 04:58

Myslím, že s 5ti hlasy je rozhodnuto.
Já bych tě nevolil, neber si to osobně, mám tě rád, ale... zachoval ses celkem srabácky, kapitán a říká že končí s repre, oficiálně předá "žezlo" a vrátí se - jako kapitán... kapitán, co chce vzdát turnaj jen proto, že jsme jasně poslední...
Tohle hlasování je strašná blbost, to je anketa o tom, kdo má víc kiekko přátel... vážně Liam, kapitán z WC a naše nej hvězda, nemá ani hlas? McMorloy, který byl\je GM v reálným hokejovým týmu a na repre si vždy udělal čas, i když kiekko hraje jen výjimečně. taky nic? DaKrA tu ani není... Co pro repre udělal třeba Majty? JanicQa tě na turnaji Aliigy nechtěl zastoupit, resp. podstrčil mě; nevím jak to hodnotit... Ano, něco pro tým udělali, ale ne víc, než ostatní.
A my dva můžem být asistenti, ale kapitán ani jeden z nás...

Polansky
amatér
Příspěvky: 69
Registrován: 27 kvě 2016, 21:57

Re: Anketa nový trenér

Příspěvekod Polansky » 15 pro 2016, 11:39

Liam by byl skvělej kapitán ,jenže není vůbec aktivní a může hrát pouze o víkendech,navíc jsem se ho ptal a říkal že kapitán být nechce.JanicQa je jeden z nejlepších hráčů v našem týmu a vždycky na world cup přišel ! Já opravdu řekl že končím ale nikdo kromě dvou jedinců neví proč a navíc jsme pak psali že si dělám srandu..... Jinak ano taky moc nechcu být kapitán ale troufnu si říct že z těch aktivnějších hráčů se zatím hodím na post trenéra nejvíc. Nic proti ostatním,všichni se snaží :) Dakra tam neni protože neaktivní,navíc jsem psal že můžete navrhnout další hráče.

Majty
Příspěvky: 8
Registrován: 06 čer 2016, 22:05

Re: Anketa nový trenér

Příspěvekod Majty » 16 pro 2016, 10:55

Koza ja bych pro tebe i hlasoval ale pri tom poslednim zapase sis to posral....jak muze byt kapitanem nekdo, kdo dohodne zapas a neda nikomu vedet??? timto bych i zazadal aby se kazdy zapas dohodnul alespon 3 dny predem a vsem v tymu poslala privatni zprava na kiekku.

P.Koza
nováčik
Příspěvky: 17
Registrován: 11 zář 2016, 15:27

Re: Anketa nový trenér

Příspěvekod P.Koza » 16 pro 2016, 17:25

O hlas nestojím, ale ... to snad nemyslíš vážně, četl sis toto? viewtopic.php?f=9&t=51&start=40 kdybych domlouval zápas, tak asi hraju...


Zpět na “CZE”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů